Hakkımızda

derbentler.com sitesi kapsamında hizmete sunulmuş ürünler, kalitesi test edilmiş, sorunsuz ürünlerdir. Bünyesinde yer alan çoğu aksesuar ve elektronik ürününü garanti kapsamına alarak da müşterilerine bu kalitenin derecesini sunma isteğiyle çalışır. Ürünler müşterilere gönderilmeden önce, ürünün kalitesi, herhangi bir problem içermediği test edilerek kullanıcıya gönderilir. Bu durum, firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve hassasiyetle ilişkilidir.

 

En Düşük Fiyat

derbentler.com firması, sektörde yer alan her ürün hakkında detaylı ürün incelemesinde bulunarak, fiyatların belirlenmesinde son derece hassastır. Tecrübesi ve müşteri memnuniyetine, güvenine duyduğu hassasiyet ile müşterilerine en uygun fiyat garantisiyle ürün satışını gerçekleştirebilmek adına çalışmalar sergiler. Bu amaçla gelişmiş tedarik zinciri sayesinde en kaliteli ürünü en düşük fiyatla müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız.

 

Müşteri Hizmetleri

Ürün hakkındaki sorular, kargo, depolama işlemleri, ürünün test süreçleri hakkındaki bilgilerin edinilebilmesi için, müşterilerin daha huzurla ve içleri rahat ederek alışveriş yapabilmesini sağlamak adına gerekli tüm hizmeti sunabilmek hedeflenmektedir.

 

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Günümüz dünyasında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan derbentler.com firması, bu konuda müşterilerine sorunsuz ve hızlı ürün ulaştırılması konusunda son derece hassastır. Ürün siparişinin akabinde 1-2 gün içerisinde ürün müşterilere ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

HESABIM